Liverpool po wychowanka Realu Madryt

Liverpool po wychowanka Realu Madryt fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: AS

Liverpool FC planuje pozyskać latem Antonio Adána z Realu Betis.

Jürgen Klopp wciąż poszukuje odpowiedniego zmiennika dla podstawowego bramkarza "The Reds", Simona Mignoleta. Ádám Bogdán sprowadzony latem ubiegłego roku z Boltonu nie spełnia w pełni wymagań menedżera klubu z Anfield i najprawdopodobniej odejdzie w lipcu. W takiej sytuacji Liverpool musi poszukać nowego golkipera.

Lista potencjalnych kandydatów jest długa, lecz jak zapewnia "AS" numerem jeden w oczach niemieckiego trenera jest wychowanek Realu Madryt, Antonio Adán. Za 28-latkiem przemawia przede wszystkim jego doświadczenie, które zdobył grając jeszcze w Madrycie, a także w Betisie.

Adán trafił do klubu z Sewilli w 2014 roku po nieudanej przygodzie w Cagliari. Dla "Béticos" rozegrał ponad 75 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy