Liverpool pozyska jeszcze stopera?! Kabak na radarze

Liverpool pozyska jeszcze stopera?! Kabak na radarze
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Manuel Veth I Chris Williams

Kilka źródeł pisze o zainteresowaniu Ozanem Kabakiem ze strony Liverpoolu.

„The Reds” pozyskali tego lata Kostasa Tsimikasa, Thiago Alcântarę i Diogo Jotę. Dwa ostatnie transfery Liverpool potwierdził wczoraj i dzisiaj. Choć prowadzący mistrza Anglii Jürgen Klopp sugerował, że klub nie będzie wydawał tego lata dużych pieniędzy, już poświęcił on blisko 90 milionów euro. A na tym może się nie skończyć.

O zainteresowaniu Kabakiem informują Manuel Veth i Chris Williams. Jak napisał ten drugi na Twitterze, Liverpool skontaktował się z Schalke 04 w sprawie 20-letniego środkowego obrońcy. Anglicy usłyszeli, że już po rozpoczęciu sezonu klub z Gelsenkirchen nie zamierza rozstawać się z Turkiem. Propozycja w granicach 25 milionów euro może jednak wszystko zmienić.

Kabak jest związany z Schalke od zeszłego roku. Wcześniej grał w Stuttgarcie. W koszulce S04 zanotował na razie 29 występów, trzy trafienia i asystę.

Schalke fatalnie rozpoczęło nowy sezon. W piątek ekipa z Gelsenkirchen uległa Bayernowi aż 0:8. Kabak spędził na murawie 90 minut.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy