Liverpool pozyskał syna legendy... Evertonu

Liverpool pozyskał syna legendy... Evertonu fot. nelo2309 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Zac Jagielka, syn Phila, dołączył do juniorskiego zespołu Liverpoolu - poinformował „Daily Mail”.

„The Reds” wygrali walkę o względy utalentowanego trzynastolatka, który nie zdecydował się podążyć drogą wyznaczoną w przeszłości przez ojca i, zamiast rozpocząć przygodę z futbolem w szeregach Evertonu, postanowił spróbować swoich sił w drużynie lokalnego rywala „The Toffees”.

Zac Jagielka uchodzi za wielce uzdolnionego napastnika i ponadto jest uważany za całkiem obiecującego młodego golfistę, ale przynajmniej na razie tę dyscyplinę traktuje jako swoje hobby, ponieważ zamierza skupić się na piłce nożnej.

Dziennikarze „Daily Mail” uważają, że Anglik złożył już stosowne podpisy pod umową wiążącą go z Liverpoolem i w najbliższym czasie będzie reprezentował barwy zespołu U-14.

13-latek jest synem dobrze nam znanego Phila Jagielki, który w latach 2007-2019 z powodzeniem występował w szeregach... Evertonu. Obecnie doświadczony obrońca wciąż gra w piłkę w Sheffield United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy