Liverpool pozyskał syna legendy... Evertonu

Liverpool pozyskał syna legendy... Evertonu fot. nelo2309 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Zac Jagielka, syn Phila, dołączył do juniorskiego zespołu Liverpoolu - poinformował „Daily Mail”.

„The Reds” wygrali walkę o względy utalentowanego trzynastolatka, który nie zdecydował się podążyć drogą wyznaczoną w przeszłości przez ojca i, zamiast rozpocząć przygodę z futbolem w szeregach Evertonu, postanowił spróbować swoich sił w drużynie lokalnego rywala „The Toffees”.

Zac Jagielka uchodzi za wielce uzdolnionego napastnika i ponadto jest uważany za całkiem obiecującego młodego golfistę, ale przynajmniej na razie tę dyscyplinę traktuje jako swoje hobby, ponieważ zamierza skupić się na piłce nożnej.

Dziennikarze „Daily Mail” uważają, że Anglik złożył już stosowne podpisy pod umową wiążącą go z Liverpoolem i w najbliższym czasie będzie reprezentował barwy zespołu U-14.

13-latek jest synem dobrze nam znanego Phila Jagielki, który w latach 2007-2019 z powodzeniem występował w szeregach... Evertonu. Obecnie doświadczony obrońca wciąż gra w piłkę w Sheffield United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy