Liverpool pozyskał syna legendy... Evertonu

Liverpool pozyskał syna legendy... Evertonu fot. nelo2309 / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Daily Mail

Zac Jagielka, syn Phila, dołączył do juniorskiego zespołu Liverpoolu - poinformował „Daily Mail”.

„The Reds” wygrali walkę o względy utalentowanego trzynastolatka, który nie zdecydował się podążyć drogą wyznaczoną w przeszłości przez ojca i, zamiast rozpocząć przygodę z futbolem w szeregach Evertonu, postanowił spróbować swoich sił w drużynie lokalnego rywala „The Toffees”.

Zac Jagielka uchodzi za wielce uzdolnionego napastnika i ponadto jest uważany za całkiem obiecującego młodego golfistę, ale przynajmniej na razie tę dyscyplinę traktuje jako swoje hobby, ponieważ zamierza skupić się na piłce nożnej.

Dziennikarze „Daily Mail” uważają, że Anglik złożył już stosowne podpisy pod umową wiążącą go z Liverpoolem i w najbliższym czasie będzie reprezentował barwy zespołu U-14.

13-latek jest synem dobrze nam znanego Phila Jagielki, który w latach 2007-2019 z powodzeniem występował w szeregach... Evertonu. Obecnie doświadczony obrońca wciąż gra w piłkę w Sheffield United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy