Liverpool uprzedzi Milan?

Liverpool uprzedzi Milan?
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Wciąż nie jest wiadome, gdzie latem trafi Anwar El Ghazi.

20-latek w zeszłym roku był łączony z przenosinami do takich potęg jak choćby Barcelona. Od pewnego czasu głośno mówi się o zainteresowani Milanu, który skrupulatnie obserwuje skrzydłowego Ajaksu.

Jak donoszą włoskie media, teraz do walki o Holendra włączył się Liverpool. Agent piłkarza, Jorge Mendes, wolałby ponoć, aby jego klient przeniósł się właśnie do Premier League. Tam mógłby sam liczyć na większy zarobek.

El Ghazi w ekipie z Amsterdamu zadebiutował w 2014 roku. Od tego czasu zdołał wystąpić w 57 meczach pierwszego zespołu, w których strzelił 20 goli. W reprezentacji "Oranje" ma póki co na swoim koncie dwa występy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy