Liverpool z ofertą dla 15-latka

Liverpool z ofertą dla 15-latka
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: 101greatgoals

Liverpool FC planuje pozyskać 15-letniego napastnika juniorskiej drużyny AS Roma Gianlucę Scamaccę.

Scamacca jest we Włoszech porównywany do Zlatana Ibrahimovicia, co świadczy o tym, że musi posiadać nietuzinkowe umiejętności. O jego talencie przekonują się powoli kluby z całej Europy, w tym Liverpool, który poważnie interesuje się jego zakontraktowaniem.

"The Reds" są skłonni zaoferować 15-latkowi roczną pensję w wysokości niebagatela 135 tysięcy funtów. Dzięki temu stałby się prawdopodobnie najlepiej opłacanym 15-latkiem na świecie. Nie wiadomo jednak, czy Roma będzie chciała pozbywać się jednego z najbardziej perspektywistycznych graczy w Europie.

Włodarze Liverpoolu skierowali swój wzrok na Scamaccę po tym, jak fiaskiem zakończyły się negocjacje z Strømsgodset odnośnie pozyskania 16-letniego Martina Ødegaarda, który ma już na swoim koncie trzy występy w dorosłej reprezentacji Norwegii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy