Liverpool z transferem „last minute” bramkarza?!

Liverpool z transferem „last minute” bramkarza?! fot. lev radin / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

Jak donosi „Daily Mirror”, Liverpool rozpoczął negocjacje w sprawie transferu Jacka Butlanda.

Uraz Alissona Beckera i nienajlepsza dyspozycja Adriána sprawiły, że „The Reds” niespodziewanie ponownie ruszyli na rynek transferowy. Wybór został ograniczony do piłkarzy występujących na co dzień w Championship.

Wzrok miał zostać skierowany na Jacka Butlanda, który w końcówce poprzedniego sezonu stracił miejsce w składzie na rzecz Adama Daviesa. W związku z tym, według „Daily Mirror” rozważa on odejście ze Stoke City.

Pomocną dłoń do najmłodszego bramkarskiego debiutanta w reprezentacji Anglii zamierza wyciągnąć Liverpool. Jak informuje powyższe źródło, rozmowy z „Garncarzami” już się rozpoczęły.

Jego pracodawca nie zamierza zatrzymywać 27-latka na siłę, tym bardziej że umowa piłkarza wygasa za dziewięć miesięcy i gwarantuje mu ona jedne z najwyższych zarobków w klubie.

Rosły golkiper (195 centymetrów wzrostu) miał okazję dziewięciokrotnie bronić dostępu do bramki „Synów Albionu”, a jego bilans w Stoke City to 168 spotkań i 50 czystych kont.

Alisson Becker w tej chwili zmaga się z kontuzją barku, dlatego w ostatnim pojedynku ligowym zastąpił go Adrián. Hiszpan spisał się jednak fatalnie, a mistrz Premier League przegrał z Aston Villą aż 2:7.

Przypominamy, że lokalne okno transferowe w Anglii zamyka się 16 października, zatem obie ekipy mają jeszcze kilka dni na dopięcie całej operacji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy