Liverpool zainteresowany Jamalem Lewisem

Liverpool zainteresowany Jamalem Lewisem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

Jak pisze „The Independent”, Liverpool poważnie myśli o pozyskaniu Jamala Lewisa z Norwich City.

Prowadzący „The Reds” Jürgen Klopp widzi w Lewisie kandydata na konkurenta do gry dla Andrewa Robertsona. Lewy obrońca z Irlandii Północnej od kilku lat jest związany z Norwich. Z „Kanarkami” awansował do Premier League i w minionym sezonie zanotował w niej 28 występów. Jak wiadomo, pożegnały się one z najwyższym szczeblem.

Spadek Norwich może pomóc w przeprowadzeniu transferu 22-latka. Do tego dochodzi fakt, iż Lewis współpracuje z tą samą agencją menedżerską, która prowadzi interesy wspomnianego Robertsona oraz Trenta Alexandra-Arnolda z Liverpoolu.

Klopp uważa, że Lewis dalej może rozwijać się piłkarsko. Dlatego władze „The Reds” przeszły już do konkretnego działania w sprawie jego transferu. Mają być one gotowe zapłacić za bocznego defensora 11 milionów euro.

W kierunku Lewisa spogląda kilka innych klubów, dlatego Liverpool nie może być pewny transferu. Z całą pewnością jest on jednak najbliżej pozyskania obrońcy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy