Liverpool zainteresowany Jamalem Lewisem

Liverpool zainteresowany Jamalem Lewisem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent

Jak pisze „The Independent”, Liverpool poważnie myśli o pozyskaniu Jamala Lewisa z Norwich City.

Prowadzący „The Reds” Jürgen Klopp widzi w Lewisie kandydata na konkurenta do gry dla Andrewa Robertsona. Lewy obrońca z Irlandii Północnej od kilku lat jest związany z Norwich. Z „Kanarkami” awansował do Premier League i w minionym sezonie zanotował w niej 28 występów. Jak wiadomo, pożegnały się one z najwyższym szczeblem.

Spadek Norwich może pomóc w przeprowadzeniu transferu 22-latka. Do tego dochodzi fakt, iż Lewis współpracuje z tą samą agencją menedżerską, która prowadzi interesy wspomnianego Robertsona oraz Trenta Alexandra-Arnolda z Liverpoolu.

Klopp uważa, że Lewis dalej może rozwijać się piłkarsko. Dlatego władze „The Reds” przeszły już do konkretnego działania w sprawie jego transferu. Mają być one gotowe zapłacić za bocznego defensora 11 milionów euro.

W kierunku Lewisa spogląda kilka innych klubów, dlatego Liverpool nie może być pewny transferu. Z całą pewnością jest on jednak najbliżej pozyskania obrońcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy