Liverpool zainteresowany Kabakiem

Liverpool zainteresowany Kabakiem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild

Jak pisze „Bild”, Liverpool myśli o pozyskaniu Ozana Kabaka z Schalke 04.

O krok od opuszczenia ekipy „The Reds” jest Dejan Lovren, który ma trafić do Zenitu za około 12 milionów euro. Liverpool nie planował tego lata większych wydatków, ale w przypadku odejścia Chorwata będzie dążył do zakontraktowania nowego środkowego obrońcy. Tym może być 20-letni Kabak.

Zgodnie z zapisem w kontrakcie Turka z Schalke w przyszłym roku będzie on dostępny za 45 milionów euro. Tego lata w jego umowie nie będzie jednak żadnej klauzuli wykupu, co oznacza, że Liverpool musi po prostu dogadać się z niemieckim klubem. Ten powinien oczekiwać około 35 milionów.

Kabak trafił do Schalke w zeszłym roku ze Stuttgartu. Od tamtej pory rozegrał 28 meczów, notując w nich trzy trafienia i asystę.

Łącznie Kabak ma na koncie 41 występów w Bundeslidze. Przed przenosinami do Niemiec był związany z Galatasaray.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy