Liverpool złożył ofertę za stopera

Liverpool złożył ofertę za stopera
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: COPE

COPE podaje, że Liverpool złożył propozycję za grającego w Realu Betis Aïssę Mandiego.

Prowadzący Liverpool Jürgen Klopp zapowiadał, że „The Reds” nie będą przeprowadzać tego lata wielu transferów. Po odejściu z klubu Dejana Lovrena, który będzie grał teraz w Zenicie, rozglądają się oni jednak za nowym środkowym obrońcą. „Bild” łączył już z ekipą z Anfield Ozana Kabaka. Teraz COPE donosi o zainteresowaniu mistrza Anglii Mandim.

55-krotny reprezentant Algierii jest piłkarzem Betisu od 2016 roku. Do tej pory zanotował w jego koszulce 141 występów.

Liverpool miał zaoferować za Mandiego 10 milionów euro. Jak podaje COPE, klauzula wykupu wpisana w umowę stopera opiewa na więcej, a mianowicie na 30 milionów. Różnica jest duża, ale Betis może zejść z ceny. Wszystko dlatego, że umowa 28-latka wygasa w przyszłym roku. Jeśli strony nie dojdą do porozumienia w sprawie przedłużenia współpracy, a na to się nie zanosi, za kilka miesięcy piłkarz będzie mógł negocjować z klubami odnośnie wolnego transferu.

Przed Betisem Mandi był związany przez kilkanaście lat z Reims, z którym rywalizował w Ligue 1. Przenosząc się do Liverpoolu, zaliczyłby więc trzecią topową europejską ligę.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy