ŁKS Łódź na tropie ciekawego transferu. Obrońca znany z Ekstraklasy

ŁKS Łódź na tropie ciekawego transferu. Obrońca znany z Ekstraklasy
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: WP Sportowe Fakty

ŁKS Łódź po ogłoszeniu niedawno dwóch transferów pracuje nad kolejnym. Beniaminek Ekstraklasy rozpoczął rozmowy z Leventem Gülenem, znanym z występów w Miedzi Legnica - podaje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

ŁKS ostatnio uraczył kibiców kilkoma prezentami. Najpierw zakontraktował Adriana Małachowskiego i Antona Fase, a później pokonał w lidze Pogoń Szczecin, zdobywając kluczową bramkę dosłownie w ostatnich sekundach spotkania.

Beniaminek nie zamierza na tym poprzestać. Mocna kadra to klucz do utrzymania w elicie, dlatego łodzianie pracują obecnie nad sprowadzeniem nowego stopera.

Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty” informuje, że „Rycerze Wiosny” prowadzą rozmowy z Leventem Gülenem.

Szwajcara mogą kojarzyć fani polskiej piłki. Ubiegłą kampanię spędził w Miedzi Legnica, dla której rozegrał 27 spotkań, z czego 26 w pierwszym składzie. Po spadku do pierwszej ligi zakończono z nim współpracę.

29-latek przebywa więc na bezrobociu, ale możliwe, że znajdzie zatrudnienie w Łodzi. Negocjacje przebiegają ponoć sprawnie.

Gülen to wychowanek Grasshopper Zurych. Podczas kariery występował jeszcze w FC Vaduz, Volos NPS, Ankarasporze i Kayserisporze.

Do pewnego momentu bardzo dobrze się rozwijał, dzięki czemu uzbierał osiem meczów w kadrze Szwajcarii do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy