ŁKS Łódź planuje jeszcze jeden transfer. Testy medyczne

ŁKS Łódź planuje jeszcze jeden transfer. Testy medyczne
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kamil Warzocha [Weszlo.com]

Szeregi przewodzącego tabeli I ligi ŁKS-u Łódź najprawdopodobniej zasili Maciej Śliwa z Miedzi Legnica - informuje Kamil Warzocha z Weszlo.com.

ŁKS Łódź w ramach zimowego okna transferowego pozyskał do tej pory lewego obrońcę Milana Spremo oraz pomocnika Michała Mokrzyckiego, który został wypożyczony z Wisły Płock. Wiele wskazuje na to, że trzecim nowym nabytkiem lidera I ligi będzie Maciej Śliwa.

Kontrakt 21-latka z Miedzią Legnica jest ważny do 30 czerwca, ale zanosi się na to, że strony rozejdą się szybciej. Kamil Warzocha informuje, że ofensywny pomocnik lub skrzydłowy udał się już na testy medyczne przed transferem do ŁKS-u.

Śliwa, który wcześniej był związany z Wisłą Kraków, rozegrał łącznie 92 mecze w barwach Miedzi. Zawodnik stanowił ważną część zespołu, który występował jeszcze w I lidze. Do wywalczenia awansu do Ekstraklasy dołożył cegiełkę w postaci pięciu goli i trzech asyst.

Już na najwyższym szczeblu jego pozycja w drużynie osłabła. Zaczął z wysokiego C, bo w spotkaniu pierwszej kolejki z Radomiakiem Radom popisał się ładną, zakończoną bramką przewrotką, ale potem rzadko pojawiał się na murawie. W rundzie wiosennej - ani razu. W Łodzi może wrócić do regularnego grania.

ŁKS zajmuje pierwsze miejsce w tabeli I ligi z dorobkiem 41 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy