ŁKS wciąż stawia na młodość. OFICJALNIE: Jowin Radziński zagra w Łodzi

ŁKS wciąż stawia na młodość. OFICJALNIE: Jowin Radziński zagra w Łodzi
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

ŁKS Łódź poinformował o pozyskaniu Jowina Radzińskiego z Polonii Warszawa.

Lider zaplecza Ekstraklasy nie próżnuje i w poniedziałek poinformował o pozyskaniu nowego zawodnika.

Tym razem do drużyny prowadzonej przez Wojciecha Stawowego dołączył Jowin Radziński. Ostatnio grał on dla Polonii Warszawa.

Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- Jeśli chodzi o cele indywidualne, to chciałbym się tu rozwinąć, bo to idealne miejsce, by tak się działo. Jestem lewym obrońcą i lubię podłączać się do akcji ofensywnych. Mam nadzieję, że udowodnię tu swoje atuty - powiedział.

Radziński to były reprezentant Polski do lat 17.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy