Lokomotiw z ofertą za Stokesa

Lokomotiw z ofertą za Stokesa
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Czy Pawłowi Brożkowi ubędzie konkurencji w linii ataku Celticu Glasgow?

Według najświeższych doniesień, Lokomotiw Moskwa zainteresowany jest sprowadzeniem gwiazdy Celticu Glasgow - Anthony'ego Stokesa. Całość transakcji miałaby się zamknąć w granicach 3 milionów funtów.

23-letni zawodnik jest w tym sezonie szalenie skuteczny. Do tej pory, aż siedemnaście razy wpisywał się na liste strzelców, czym skupił na siebie uwagę rosyjskiego giganta. Czy transfer do szóstej drużyny rosyjskiej ekstraklasy może dojść do skutku?

Irlandzki internacjonał dołączył do Celticu w 2010 roku z Hibernianu. Wcześniej przewijał się on przez takie marki jak Sunderland czy Arsenal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy