Los Macieja Stolarczyka przesądzony

Los Macieja Stolarczyka przesądzony fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Maciej Stolarczyk pożegna się z funkcją szkoleniowca Jagiellonii Białystok po meczu z Górnikiem Zabrze - poinformował Robert Bońkowski ze Sport.TVP.pl.

Sytuacja 51-letniego trenera w klubie z Podlasia zmienia się jak w kalejdoskopie. Nie tak dawno prezes zespołu zapewniał, że były opiekun Pogoni Szczecin czy Wisły Kraków nie może czuć się bezpiecznie na zajmowanym stanowisku i jednocześnie przekonywał, że nie ma on postawionego żadnego ultimatum odnośnie wywalczenia konkretnych rezultatów w meczach przeciwko Miedzi Legnica, Górnikowi Zabrze oraz Zagłębiu Lubin.

W minionych godzinach Robert Bońkowski ze Sport.TVP.pl poinformował, że stanowisko władz Jagiellonii Białystok w stosunku do przyszłości Macieja Stolarczyka uległo zmianie i ten w starciu z drugim z wymienionych wyżej przeciwników będzie grał o zachowanie posady (11 marca o godzinie 20:00).

A teraz to samo źródło przekonuje, że los szkoleniowca został już przypieczętowany i ten bez względu na końcowy wynik spotkania z Górnikiem Zabrze pożegna się ze sprawowaną rolą.

Wynika to z faktu znalezienia nowego trenera przez przedstawicieli „Żółto-Czerwonych”. Jego nazwisko nie jest jeszcze znane, ale ma nim być Polak spoza szeroko rozumianej „trenerskiej karuzeli”.

Jeżeli te doniesienia znajdą swoje potwierdzenie, to nowego szkoleniowca Jagiellonii Białystok czeka bardzo trudne zadanie do w postaci wywalczenia utrzymania w Ekstraklasie.

Obecnie ekipa z Podlasia plasuje się na bezpiecznym miejscu, ale ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Stolarczyk objął rządy w „Żółto-Czerwonych” w czerwcu ubiegłego roku. Od tego momentu odniósł zaledwie sześć zwycięstw w 25 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia „To jest najbardziej prawdopodobny scenariusz”. Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy