Lovato wyceniony przez Hellas Werona

Lovato wyceniony przez Hellas Werona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Calcio Mercato

Hellas Werona dokonał wyceny Matteo Lovato.

20-latek na początku tego sezonu przebojem wbił się do pierwszego zespołu Hellas Werona. Jego dobra postawa została zresztą dostrzeżona przez ligowych potentatów.

Początkowo mówiło się o nim przede wszystkim w kontekście AC Milanu. Ekipa z San Siro od jakiegoś czasu rozgląda się bowiem za zawodnikiem, który mógłby wzmocnić rywalizacją na środku obrony.

Ostatnie jednak do gry postanowił włączyć się Juventus. To z kolei spowodowało, że działacze Hellasu Werona zdecydowali się dokonać wyceny 20-latka.

Jeśli zatem ktoś zechce pozyskać Lovato,powinien liczyć się z wydatkiem rzędu 20 milionów euro. Do ewentualnego transferu może dojść już latem.

Urodzony w Monselice gracz rozegrał w tym sezonie osiem spotkań. Ponadto dobrą postawą zapracował na powołanie do reprezentacji Włoch do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy