Löwe: Płacimy najwyższą cenę. Decydenci mają to w poważaniu

Löwe: Płacimy najwyższą cenę. Decydenci mają to w poważaniu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Zawodnik Dynama Drezno, Chris Löwe, wypowiedział się na temat napiętego terminarza rozgrywek zaplecza Bundesligi.

Po przerwie spowodowanej koronawirusem władze rozgrywek chcą, by kluby jak najszybciej dokończyły sezon. Wszystko po to, aby nie było szczególnej potrzeby korygowania kalendarza rozgrywek sezonu 2020/2021.

Niezadowoleni z takiego obrotu spraw są w Niemczech. Tam niektóre zespoły muszą rozegrać po siedem spotkań w niecałe trzy tygodnie.

Dotknęło to między innymi Dynamo Drezno. Wspomniany zespół znalazł się nad przepaścią i niemalże na pewno opuści szeregi 2. Bundesligi.

Do sprawy postanowił odnieść się jeden z piłkarzy outsidera, Chris Löwe.

- Nie radzimy sobie najlepiej i najgorsze jest to, że właśnie my na koniec zapłacimy za to wszystko najwyższą cenę. To my mamy odpowiadać za całe to g***o. Dajemy z siebie wszystko, ale ci, co siedzą w biurach i decydują, mają to w poważaniu. Robimy z siebie idiotów, a oni mają z tego zysk - powiedział.

- Oni nie mają pojęcia, co czujemy. Czy ktokolwiek z nich przez sekundę pomyślał o nas? Nie obchodzi ich to wcale. To pi******y żart i my płacimy za to najwyższą cenę - dodał.

Na dwie kolejki przed końcem Dynamo Drezno traci do barażowego miejsca pięć punktów.

Więcej na temat: Chris Löwe Dynamo Drezno Niemcy

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy