Ľubomír Tupta, były piłkarz Wisły Kraków, o krok od nowego klubu

Ľubomír Tupta, były piłkarz Wisły Kraków, o krok od nowego klubu fot. Hellas Verona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Ľubomír Tupta ma dołączyć do FC Sionu, o czym informuje Gianluca Di Marzio.

U progu sezonu Słowak został wypożyczony do drugoligowej Ascoli. Tam jednak nie zrobił wielkiej furory, dlatego też Hellas Werona postanowił sprowadzić go z powrotem do siebie.

W zespole z najwyższego szczebla rozgrywkowego we Włoszech długo jednak miejsca nie zagrzeje. Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Słowak ma wylądować w Szwajcarii, a konkretniej w barwach FC Sionu.

Strony doszły do porozumienia i wkrótce cała transakcja powinna zostać zrealizowana. 22-latek trafi tam w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

Tupta jest doskonale znany polskim kibicom, a szczególnie tym, którzy śledzą poczynania krakowskiej Wisły.

W barwach zespołu spod Wawelu rozegrał łącznie dziesięć spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola. Do swojego dorobku dorzucił też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” 74-latek z debiutanckim golem w czwartej lidze. „Zastanawiałem się nad grą w niższych ligach, ale szkoda zdrowia” OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie OFICJALNIE: Álvaro Morata na dłużej w Juventusie EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy EURO 2020: Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem w historii Mistrzostw Europy Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie! Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan Agent: Hakimi w tym oknie odejdzie z Interu Mediolan EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020: Grzegorz Krychowiak skomentował porażkę ze Słowacją Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy