Ľubomír Tupta, były piłkarz Wisły Kraków, o krok od nowego klubu

Ľubomír Tupta, były piłkarz Wisły Kraków, o krok od nowego klubu fot. Hellas Verona
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Ľubomír Tupta ma dołączyć do FC Sionu, o czym informuje Gianluca Di Marzio.

U progu sezonu Słowak został wypożyczony do drugoligowej Ascoli. Tam jednak nie zrobił wielkiej furory, dlatego też Hellas Werona postanowił sprowadzić go z powrotem do siebie.

W zespole z najwyższego szczebla rozgrywkowego we Włoszech długo jednak miejsca nie zagrzeje. Tak przynajmniej twierdzi Gianluca Di Marzio.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Słowak ma wylądować w Szwajcarii, a konkretniej w barwach FC Sionu.

Strony doszły do porozumienia i wkrótce cała transakcja powinna zostać zrealizowana. 22-latek trafi tam w ramach wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

Tupta jest doskonale znany polskim kibicom, a szczególnie tym, którzy śledzą poczynania krakowskiej Wisły.

W barwach zespołu spod Wawelu rozegrał łącznie dziesięć spotkań. W tym czasie strzelił jednego gola. Do swojego dorobku dorzucił też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy