Luca Zidane opuści Real Madryt?!

Luca Zidane opuści Real Madryt?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bernabéu Digital

W drużynie Realu Madryt panuje obecnie olbrzymia konkurencja na pozycji bramkarza. Według najnowszych wieści latem w poszukiwaniu minut z madryckiego zespołu może odejść Luca Zidane.

Syn legendarnego Zinédine’a Zidane’a od najmłodszych lat szkolił się w akademii Realu Madryt. W 2016 roku awansował bezpośrednio do drużyny rezerw hiszpańskiego giganta, a po dwóch latach został trzecim golkiperem pierwszego zespołu. 

Pomimo tego jego sytuacja tylko nieznacznie uległa zmianie. Z powodu niewielkich szans na grę w pierwszoligowcu, częściej reprezentuje on barwy Castilli, gdzie w obecnym sezonie rozegrał 23 spotkania i siedmiokrotnie zachował czyste konto. 

Jak dotąd 20-latek tylko raz miał okazję, by wystąpić w pierwszym zespole. Nastąpiło to w ostatnim meczu ubiegłej kampanii ligowej. Jego umowa wygasa jednak już 30 czerwca 2019 roku i co raz więcej wskazuje na to, że francuski golkiper znajdzie nowego pracodawcę.

Sytuację gracz urodzonego w Marsylii chcą wykorzystać inne kluby, wśród których znajduje się FC Basel. Szwajcarzy zamierzają latem odmłodzić skład i Luca Zidane może być jednym z beneficjentów tego założenia. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Bayern Monachium: Salihamidžić na cenzurowanym. Poszło o piłkarza Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika Rio Ferdinand zaskakująco: Manchester United powinien sprowadzić tego napastnika OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy