Lucas Paquetá o krok od wymarzonego transferu. Porozumienie kwestią dni

Lucas Paquetá o krok od wymarzonego transferu. Porozumienie kwestią dni fot. Daniel Vaquero / Sipa / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe | Sky Sports | Get French Football News

Olympique Lyon odrzucił drugą propozycję West Hamu United za Lucasa Paquetę. Zainteresowane strony nie zerwały jednak negocjacji i mają być bliskie wypracowania pełnego porozumienia - informują „L’Équipe”, Sky Sports i „Get French Football News”.

Przedstawiciele „Młotów” nie ustają w staraniach o sprowadzenie ofensywnego pomocnika. Ich najnowsza propozycja opiewająca na łącznie 57 milionów euro nie spotkała się po raz kolejny z aprobatą władz „Les Gones”.

Mimo to klub z Londynu nie myśli o zerwaniu negocjacji z Olympique'em Lyon i wydaje się być coraz bliżej wypracowania pełnego porozumienia w kwestii realizacji transferu reprezentanta Brazylii.

Świadczą o tym informacje przekazywane w ostatnich godzinach przez poszczególne media. Dziennikarze „L’Équipe” i Sky Sports podają zgodnie, że West Ham United znajduje się już na końcowym etapie ustalania indywidualnych warunków z 25-letnim zawodnikiem.

Natomiast „Get French Football News” dodaje, że ekipa z Premier League przygotowuje się do wystosowania trzeciej propozycji za Lucasa Paquetę. Jej wysokość będzie opiewać na przynajmniej 60 milionów euro, wraz z wliczonymi bonusami, co powinno zadowolić stronę francuską.

Wspomniane źródło przekonuje też, że przełom w negocjacjach pomiędzy oboma zespołami wydaje się być kwestią godzin. Jeżeli on nastąpi, to „Młoty” będą miały wystarczająco dużo czasu, by domknąć operację przed zamknięciem letniego okna transferowego.

Ofensywny pomocnik trafił do „Les Gones” z Milanu za 20 milionów euro we wrześniu 2020 roku.

Od tego czasu Brazylijczyk wystąpił łącznie w 80 meczach Olympique Lyon, notując 21 trafień i 14 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy