Lucas Silva wróci do Europy?!

Lucas Silva wróci do Europy?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UOL Esporte

Pomimo chęci Lucasa Silvy do kontynuowania przygody z Cruzeiro, wszystko wskazuje na to, że Real Madryt wytransferuje go do jednego z klubów europejskich. Obecnie najbliższej mu do Benfiki.

Sam zawodnik jeszcze nie tak dawno powtarzał, że jego celem jest pozostanie w Cruzeiro, do którego był wypożyczony przez ostatnie dwa i pół roku. Ponadto to właśnie z tego klubu przybył on do Realu Madryt. Nie można się zatem dziwić Brazylijczykowi, który zupełnie nie sprawdzić się na Starym Kontynencie, a w Kraju Kawy ponownie odżył, notując 58 występów. 

Kilkanaście dni temu UOL Esporte informowało, że 26-latek znajduje się na celowniku wielu ekip, w tym Grêmio, Sevilli, Atalanty czy Benfiki. I to właśnie lizbończycy są w tej chwili najbliższej jego zakontraktowania.

To samo źródło donosi bowiem, że mistrzowie Portugalii przedstawili już ofertę „Królewskim” i zakłada ona transfer definitywny. To istotne, mając na uwadze fakt, że umowa środkowego pomocnika wygasa już za rok. 

Tym samym wielce prawdopodobne jest to, że Lucas Silva wróci na Europy i będzie kontynuował karierę w zespole „Orłów”, które są skłonne zaoferować mu długoterminowy kontrakt. 

W kontekście zainteresowania Benfiki należy pamiętać, że początkowo liczono na powrót Ramiresa, lecz ten zawodnik zdecydował się na powrót do Brazylii, stąd ofensywa w sprawie gracza trzeciej siły LaLiga. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy