Lucas Vázquez odejdzie z Realu Madryt?! Kuszenie z Kataru

Lucas Vázquez odejdzie z Realu Madryt?! Kuszenie z Kataru fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Lucas Vázquez może jeszcze w tym oknie odejść z Realu Madryt. Pomocnik znalazł się na celowniku jednego z katarskich klubów.

29-latek jest w tym oknie transferowym rozchwytywany. W ostatnim czasie mówiło się o nim w kontekście ewentualnej przeprowadzki do Tottenhamu bądź Napoli. Ale brakowało konkretów.

Hiszpańskie media twierdzą natomiast, że gracz otrzymał ofertę z ligi katarskiej. Nazwa zainteresowanego klubu nie jest jednak znana. Sam zawodnik na razie nie podjął decyzji odnośnie do swojej przyszłości. Tę mamy poznać dopiero w najbliższych dniach.

Na pozostanie Vázqueza na Santiago Bernabeu namawia go trener mistrzów Hiszpanii, Zinédine Zidane. Sam zainteresowany jednak waha się.

Skrzydłowy grał w poprzednim sezonie stosunkowo mało. Zanotował bowiem raptem 23 występy. Wpływ na to miały trapiące go przez wiele tygodni kontuzje. Nie przeszkodziło mu to jednak w tym, by zdobyć trzy bramki i zanotować dwie asysty.

Jego kontrakt z Realem Madryt obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy