Luís Campos kuszony przez Chelsea ogromnym budżetem na transfery

Luís Campos kuszony przez Chelsea ogromnym budżetem na transfery fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Le Parisien | Fabrizio Romano

Luís Campos, dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, jest priorytetowym celem Chelsea, która nie odpuszcza walki o Portugalczyka - donosi „Le Parisien”.

„The Blues” nie tak dawno rozpoczęli nową erę. Roman Abramowicz nie jest już właścicielem londyńskiego klubu, a władze na Stamford Bridge przejął Todd Boehly.

Amerykanin zwolnił Thomasa Tuchela, który nie zgadzał się z jego wizją projektu. W planach znalazło się choćby zatrudnienie Cristiano Ronaldo.

Teraz Boehly chce uniknąć podobnych zgrzytów z Grahamem Potterem, następcą niemieckiego menedżera. W tym celu zamierza zatrudnić dyrektora sportowego.

Listę życzeń otwiera Luís Campos.

Chelsea zdążyła poinformować Portugalczyka o zainteresowaniu jego zatrudnieniem, ale to na razie uniemożliwiają zapisy w umowie z Paris Saint-Germain.

Nie jest jednak wykluczone, że finalnie Anglicy zdecydują się na wykup 58-latka.

Na razie kuszą go pensją w wysokości ośmiu milionów euro rocznie oraz pokaźną sumą na wzmocnienia.

Jeśli Campos przybyłby na Wyspy Brytyjskie, w styczniu i latem w transfery mógłby zainwestować aż 300 milionów euro.

Były działacz AS Monaco czy Lille podczas minionego mercato sprowadził do Paryża Renato Sanchesa, Fabiána Ruiza czy Vitinhę.

Fabrizio Romano podaje, że inną opcją jest Christoph Freund, dyrektor sportowy Red Bulla Salzburg.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy