Luis Muriel w kręgu zainteresowań Arsenalu Londyn

Luis Muriel w kręgu zainteresowań Arsenalu Londyn
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Młodzieżowy reprezentant swojego kraju zwrócił na siebie uwagę kilku silnych drużyn europejskich, a wśród nich jest zespół prowadzony przez Arsèna Wengera.

Ze względu na swój dynamiczny styl gry, oraz nieprzeciętną umiejętność dryblingu, Luis Muriel określany jest często w swojej ojczyźnie "kolumbijskim Ronaldo". Ponadto, jego bardzo dobre przygotowanie fizyczne oraz błyskotliwość wpłynęły na zainteresowanie tym zawodnikiem ze strony Wengera, który słynie jak wiadomo ze szkolenia młodych zawodników.

Fakt, który może ułatwić transfer młodego zawodnika na Wyspy Brytyjskie jest to, że od pewnego czasu stara się on o uzyskanie hiszpańskiego obywatelstwa, a co za tym idzie, brak obowiązkowego pozwolenia na pracę dla obcokrajowców.

Arsenal nie jest jednak jedynym klubem, w którym mile widziany byłby Kolumbijczyk. Poza "Kanonierami", chętne na pozyskanie młodego napastnika są takie włoskie zespoły jak: Juventus, Milan, Roma czy Napoli.

Luis Muriel jest tylko wypożyczony na ten sezon do Lecce, a jego macierzysty klub, czyli Udinese zastrzega sobie, że ewentualne rozmowy o transferze rozpocznie wtedy, gdy pojawi się oferta w wysokości przynajmniej ośmiu milionów euro. Warto również wspomnieć, że jego pierwszy klub, czyli Deportivo Cali, nadal posiada 30 procent karty zawodniczej napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Ernesto Valverde czeka na lepszą ofertę niż z Marsylii Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes zbliża się do odejścia 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] 32-letni Kevin Großkreutz kończy profesjonalną karierę [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] Armando Sadiku trafił do nowego klubu. Zagra w... Boliwii [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu OFICJALNIE: Mesut Özil odszedł z Arsenalu Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Transfer na linii Sevilla-Real Sociedad. OFICJALNIE: Baskowie mają nowego napastnika Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?! Konflikt Džeko z Fonsecą da początek hitowej wymianie z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy