Luis Suárez opuści Barcelonę szybciej niż zakładał?

Luis Suárez opuści Barcelonę szybciej niż zakładał? fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Luis Suárez może już po zakończeniu następnego sezonu rozstać się z „Dumą Katalonii” - informuje „Mundo Deportivo”.

Reprezentant Urugwaju jest formalnie związany z ekipą z Camp Nou do połowy 2021 roku. W obowiązującym kontrakcie ma jednak zawartą opcję umożliwiającą mu przedłużenie współpracy z klubem o kolejne dwanaście miesięcy.

Wspomniany zapis wejdzie automatycznie w życie w przypadku rozegrania 60 procent możliwych spotkań przez 33-letniego zawodnika w rozpoczynającym się wkrótce sezonie.

Doświadczony napastnik nie ukrywał, że zamierza wystąpić w określonej liczbie meczów, aby w ten sposób rozpocząć swój ostatni rok pobytu w szeregach Barcelony.

Dziennikarze „Mundo Deportivo” przekonują jednak, że Luis Suárez może finalnie zmienić swoje plany na przyszłości, ponieważ otrzymał bardzo atrakcyjna ofertę z Interu Miami.

Zainteresowanie usługami Urugwajczyka ze strony drużyny należącej między innymi do Davida Beckhama nie jest niczym nowym, ponieważ ten zespół praktycznie od początku swojego istnienia jest zdecydowany na nawiązanie współpracy z 33-latkiem, którego obecność zwiększyłaby zainteresowanie futbolem w regionie zamieszkanym w dużej mierze przez Latynosów.

Sam piłkarz także dawał już do zrozumienia, że po zakończeniu długiej przygody z Barceloną chciałby jeszcze zagrać w Major League Soccer przed definitywnym pożegnaniem się z futbolem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy