Luis Suárez wybrał już następny klub?! Transfer zaraz po Mistrzostwach Świata

Luis Suárez wybrał już następny klub?! Transfer zaraz po Mistrzostwach Świata fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: RAC1

Od przyszłego roku Luis Suárez przeżyje piłkarską przygodę w Major League Soccer, broniąc barw Los Angeles Galaxy - wskazuje z przekonaniem katalońska stacja radiowa RAC1.

Po wielkiej karierze na europejskich boiskach Urugwajczyk buduje swoją formę na mundial w Katarze w ojczyźnianym Club Nacional. To właśnie w szkółce teraźniejszego klubu rozwijał on swoje umiejętności, zanim wybył na Stary Kontynent w 2006 roku.

Jego umowa z obecnym pracodawcą została podpisana na bardzo krótki okres. Minionego lata, jako wolny agent, zadeklarował swoją obecność do końca października - do momentu, gdy zakończy się jesienna faza rozgrywek tamtejszej ekstraklasy.

Jak można się z kolei dowiedzieć od RAC1, „El Pistolero” zaplanował już swoją przyszłość po tegorocznych Mistrzostwach Świata w Katarze. Kolejnym przystankiem będzie ponoć Los Angeles Galaxy.

To bardzo prawdopodobny scenariusz, bowiem 35-latek zaznaczał w jednym z ostatnich wywiadów, że nie ma już zamiaru rywalizować na najwyższym poziomie w Europie.

Tam występował w Groningen, Ajaksie, Liverpoolu, Barcelonie oraz Atlético Madryt.

Nazwisko Suáreza już niejednokrotnie łączono z MLS. Wcześniej natomiast chodziło o inny klub, a mianowicie Inter Miami, gdzie wieszczono ponowne zjednoczenie z Lionelem Messim w następnych sezonach.

W urugwajskiej Primera División 134-krotny reprezentant drużyny narodowej strzelił cztery gole i zaliczył trzy asysty w dziewięciu występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy