Lukas Podolski odchodzi z Antalyasporu [OFICJALNIE]. „Spodziewałem się, że działacze podziękują mi osobiście…”
2021-06-03 18:20:04; Aktualizacja: 4 lata temu![Lukas Podolski odchodzi z Antalyasporu [OFICJALNIE]. „Spodziewałem się, że działacze podziękują mi osobiście…”](img/photos/80398/1500xauto/lukas-podolski.jpg)
Lukas Podolski nie jest już zawodnikiem Antalyasporu.
Komunikat potwierdzający odejście 35-letniego napastnika opublikował turecki klub, a zaraz po tym do sprawy odniósł się sam Podolski.
„Godne pożegnanie należy się każdemu zawodnikowi wylewającemu pot dla Antalyasporu. Spodziewałem się, że działacze podziękują mi osobiście, a nie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mimo to bardzo dziękuję wszystkim kibicom” - napisał Podolski, który jakiś czas temu sam zapowiedział swoje odejście z Antalyasporu.
Urodzony w Gliwicach były reprezentant Niemiec występował w jego barwach od początku 2020 roku. W tym czasie rozegrał 47 spotkań, strzelił siedem goli i zanotował pięć asyst.Popularne
Na razie nie wiadomo, gdzie będzie kontynuował karierę mistrz świata z 2014 roku. Zimą pojawiły się informacje o zainteresowaniu jego osobą ze strony klubów rywalizujących w MLS. Polskie media od dawna rozpisują się również na temat jego przenosin do Górnika Zabrze. W ostatnich dniach zainteresowanie doświadczonym atakującym ze strony Wieczystej Kraków potwierdził z kolei Przemysław Cecherz.
Dzisiaj następcą Cecherza w Wieczystej został Franciszek Smuda.










![Transfery - Relacja na żywo [02/12/2025]](img/photos/113038/170x113/relacja-02122025.jpg)

![Jamie Vardy wciąż to ma! Dublet Anglika w starciu z drużyną Łukasza Skorupskiego [WIDEO]](img/photos/113201/170x113/vardy.jpg)







![Kropliczanka sponsorem klubu z I ligi. Michał Holc z oświadczeniem [OFICJALNIE]](img/photos/113214/90x60/kropliczanka.jpg)











