Lukas Podolski z ważnymi słowami dotyczącymi przyszłości w Górniku Zabrze

Lukas Podolski z ważnymi słowami dotyczącymi przyszłości w Górniku Zabrze fot. Tomasz Kudala / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Rafał Musioł [Twitter]

Lukas Podolski po meczu Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin (1:0) przyznał, że dobrze czuje się w klubie z województwa śląskiego i nie planuje zmiany otoczenia.

- Po prostu tu usiądźmy. Jestem gotowy na wszystko i otwarty na wszelkie przygody - miał powiedzieć jakiś czas temu Lukas Podolski w podcaście Spielmacher - Der EM Talk zapytany o 1. FC Köln. To klub, w którym grał jako junior, a także na początku kariery seniorskiej. Potem wrócił do niego w 2009 roku.

Niemiec już w rozmowie z „Expresseem” dał do zrozumienia, że ta wypowiedź była nieco z przymrużeniem okna.

Teraz to samo sugerują słowa 38-latka przytoczone przez Rafała Musioła z „Dziennika Zachodniego”.

- Dobrze się czuję w Górniku, moja rodzina dobrze się tu czuję. Ktoś źle chyba zrozumiał moje słowa, które mówiłem ze śmiechem, że mogę odejść do Kolonii. Mam jeszcze 1,5 roku kontraktu i chcę to wypełnić - przyznał piłkarz.

Po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej urazem w piątek „Poldi” wrócił na boisko, rozgrywając kilkanaście minut w meczu z Pogonią Szczecin. W 12 ekstraklasowych występach w tym sezonie strzelił jednego gola.

Po zwycięstwie z „Portowcami” 1:0 Górnik ma na koncie 22 punkty w ligowej tabeli. We wtorek znowu zmierzy się on ze szczecinianami, ale tym razem w Pucharze Polski. W sobotę czeka go z kolei spotkanie z Radomiakiem Radom.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy