Łukasz Fabiański kontuzjowany podczas rozgrzewki przed meczem Premier League [OFICJALNIE]

Łukasz Fabiański kontuzjowany podczas rozgrzewki przed meczem Premier League [OFICJALNIE] fot. Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: West Ham United

Bramkarz West Ham United, Łukasz Fabiański, nie wystąpi w niezwykle ważnym spotkaniu przeciwko West Bromwich Albion z uwagi na uraz odniesiony na rozgrzewce.

Doświadczony bramkarz miał pojawić się w wyjściowym składzie drużyny prowadzonej przez Davida Moyesa na starcie przeciwko WBA i pomóc „Młotom” odnieść ważne zwycięstwo w kontekście finałowej walki o utrzymanie w tabeli pozycji gwarantującej udział w europejskich pucharach.

Niestety 36-letni zawodnik nabawił się kontuzji kolana na rozgrzewce na The Hawthorns i z tego względu jego występ w meczu 37. kolejki Premier League został całkowicie wykluczony.

Polak został zastąpiony przez Darrena Randolpha. Z kolei miejsce Irlandczyka na ławce zajął Nathan Trott.

West Ham United nie podał na razie żadnych dodatkowych szczegółów odnoszących się do urazu odniesionego przez Łukasza Fabiańskiego.

Nam pozostaje mieć teraz nadzieję na to, że problemy zdrowotne doświadczonego bramkarza nie okażą się poważne i jego udział w Mistrzostwach Europy nie będzie zagrożony.

36-latek wystąpił w 36 meczach „Młotów” w tym sezonie i zachował w nich 10-krotnie czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy