Łukasz Fabiański z obronionym rzutem karnym. Czternasty w Premier League

Łukasz Fabiański z obronionym rzutem karnym. Czternasty w Premier League fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Łukasz Fabiański w meczu z Leicester City nie dał się pokonać z rzutu karnego. Polak zatrzymał strzał Youriego Tielemansa.

Chociaż 37-latek jest bliżej niż dalej końca kariery, to wciąż zachwyca formą. Podczas obecnego sezonu w 14 meczach zachował on cztery czyste konta, grając w Premier League kosztem o wiele młodszego Alphonse’a Areoli.

Popularny „Fabian” nie zachowa po raz piąty czystego konta przeciwko Leicester City, ale mimo to zdążył już zaznaczyć swoją obecność.

Doświadczony bramkarz w 42. minucie obronił rzut karny. Wykonywał go Youri Tielemans, który najprawdopodobniej rozgrywa swój ostatni sezon na King Power Stadium.

Aktualnie jest 1:0 dla „Lisów”. Gola w ósmej minucie strzelił James Maddison.

Wracając do Łukasza Fabiańskiego, jest to dla niego czternasty obroniony rzut karny w Premier League.

Golkiper nie był brany pod uwagę przez Czesława Michniewicza przy powołaniach na Mistrzostwa Świata 2022, bowiem uprzednio postanowił on zakończył reprezentacyjną karierę.

***

Premier League: Kontuzja Jamesa Maddisona tuż przed Mistrzostwami Świata

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy