Łukasz Wolsztyński o krok od nowego klubu. Znów będzie grać razem z bratem

Łukasz Wolsztyński o krok od nowego klubu. Znów będzie grać razem z bratem fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Janekx89 (Twitter)

Łukasz Wolsztyński powinien wkrótce związać się kontraktem z Arką Gdynia - poinformował Janekx89 na Twitterze.

Środkowy napastnik nie zdecydował się na przedłużenie umowy z Górnikiem Zabrze i wraz z końcem grudnia stał się wolnym zawodnikiem.

Jeszcze przed nastaniem tego momentu spekulowano, że 26-latek przeniesie się na zaplecze Ekstraklasy i dołączy do Arki Gdynia oraz występującego w niej jego brata - Rafała, z którym po raz ostatni dzielił szatnię w rundzie jesiennej w sezonie 2018/2019.

Obie strony nie potrafiły jednak długo dojść do pełnego porozumienia, ale wiele na to wskazuje, że w końcu ustaliły warunki współpracy, o czym poinformował dobrze zorientowany z realiach polskiego futbolu użytkownik Janekx89.

Łukasz Wolsztyński powinien w najbliższych dniach zasilić szeregi ekipy z województwa pomorskiego oraz spróbować jej pomóc w powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Środkowy napastnik był do tej pory formalnie związany wyłącznie z Górnikiem Zabrze, z którego przeniósł się dwa razy na krótkie wypożyczenia do Limanovii Limanowa (runda wiosenna 2014/2015) i Legionovii Legionowo (runda wiosenna 2015/2016).

W trwającym sezonie zdołał tylko dwukrotnie pojawić się na boisku w zespole prowadzonym przez Marcina Brosza. Taka mała liczba rozegranych meczów była spowodowana tym, że 26-latek wrócił do rywalizacji po dłuższej przerwie spowodowanej zerwaniem więzadeł krzyżowych w kolanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy