Luuk De Jong w Borussii Monchengladbach?

Luuk De Jong w Borussii Monchengladbach?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Soccerway

Twente Enschede potwierdził rozmowy z Borussią Monchengladbach w sprawie transferu Luuka De Jonga.

21-letni holenderski napastnik, Luuk De Jong, od dawna jest łączony z opuszczeniem rodzimej ligi po tym, jak w 33 spotkaniach zdobył 25 bramek dla Twente. Jednak szkoleniowiec Twente, Steve McClaren, wydał oświadczenie, w którym wyraźnie dał do zrozumienia, że niechętnie pozbędzie się swojego kluczowego gracza.

Wcześniej mówiło się, że De Jong jest bardzo bliski przejścia, do któregoś z klubów Premier League. Obecnie jednak głównym kandydatem pozostaje klub z Niemiec.

Negocjator klubu z Enschede, Aldo van der Laan, ujawnił, że rozmawiał z dyrektorem sportowym Gladbach, Maxem Eberlem.

- Max Erbel był u nas przez dwie godziny, jednak na ten moment jesteśmy daleko od porozumienia - oświadczył negocjator klubu z Holandii.

- Nie widzimy potrzeby aby sprzedawać De Jonga, ale jesteśmy gotowi rozmawiać, jeśli cena oferowana przez potencjalnego nabywcę będzie odpowiadać wartości zawodnika - dodaje.

Głos w sprawie swojego napastnika zabrał także prezydent Twente, Joop Munsterman. Według niego 15 milionów euro to za mała cena za De Jonga.

- Nie chcemy aby De Jong opuścił nasz klub. A już na pewno nie puścimy go za 15 milionów euro. 20 milionów? Taką ofertę jesteśmy gotowi rozpatrywać - powiedział Munsterman w wywiadzie dla Eredivisie Live.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy