Ma trafić do Rakowa Częstochowa, jest już po testach medycznych

Ma trafić do Rakowa Częstochowa, jest już po testach medycznych fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Łączony z przenosinami do Rakowa Częstochowa Péter Baráth jest już w Polsce - wynika z doniesień Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl.

O tym, że Péter Baráth może zasilić szeregi Rakowa Częstochowa, poinformował kilka dni temu portal Sakfoci.hu, a doniesienia tego źródła potwierdził Maciej Wąsowski z Weszlo.com. Już po tym mistrz Polski zdążył potwierdzić inny ruch, a mianowicie pozyskanie na zasadzie wolnego transferu Mateja Rodina.

Co z potencjalnym sprowadzeniem Węgra?

- Sprawa cały czas nie jest zamknięta. To ma być wypożyczenie z opcją wykupu. On już jest w Polsce, ale czeka na rozwiązanie sytuacji. Z tego co wiem, jest po badaniach medycznych. Domyślam się, że kluby się dogadają. Złoży wtedy podpis i zostanie zawodnikiem Rakowa - przyznał Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

Baráth jest pomocnikiem. Latem przeniósł się definitywnie z Debreceni do Ferencvárosi za 1,2 miliona euro. Wcześniej był tam wypożyczony. W barwach ekipy z Debreczyna zanotował 83 występy (dziewięć goli i 12 asyst). W obecnym klubie uzbierał ich do tej pory 17. W tym sezonie 21-latek spędził na murawie tylko 285 minut.

Mowa o dwukrotnym reprezentancie Węgier, który grał z opaską kapitańską w młodzieżówce.

Oprócz wspomnianego Rodina Raków pozyskał do tej pory zimą Jakuba Myszora, Ericka Otieno oraz Muhameda Šahinovicia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy