Maciej Stolarczyk o krok od powrotu? „Był gotowy”

Maciej Stolarczyk o krok od powrotu? „Był gotowy” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: bielsko.biala.pl

Maciej Stolarczyk, który pozostaje obecnie bez pracy, był mocnym kandydatem do objęcia pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała - informuje bielsko.biala.pl.

Podbeskidzie Bielsko-Biała zakończyło rundę jesienną na siedemnastym miejscu. Z tego powodu jasne stało się, że w klubie musi dojść do roszad.

Pożegnano zatem Sławomira Cienciałę i Marka Sokołowskiego, którzy do tej pory współpracowali z klubem. W ich miejsce postawiono natomiast na dwóch byłych zawodników Wisły Kraków, czyli Marcina Kuźbę i Kamila Kosowskiego. Pierwszy z nich został doradcą zarządu ds. sportowych, a drugi menadżerem ds. sportowych.

Okazuje się, że nie musiał być to wcale koniec zmian.

W połowie listopada nowym trenerem „Górali” został Dariusz Marzec. 54-latek od tamtej pory poprowadził zespół w trzech spotkaniach, z czego jedno udało się wygrać.

Pomimo krótkiego stażu pojawiły się pogłoski w kwestii potencjalnego odejścia szkoleniowca.

Wydaje się jednak, że strony doszły do porozumienia i rozstanie nie będzie mieć miejsca. Bartłomiej Kawalec z bielsko.biala.pl informuje jednak, że blisko powrotu na ławkę trenerską był Maciej Stolarczyk.

Były trener między innymi Wisły Kraków wyraził gotowość, by objąć Podbeskidzie.

Na razie jednak nic takiego nie będzie miało miejsca, a 51-latek nadal musi rozglądać się za nowym wyzwaniem.

Stolarczyk w przeszłości prowadził nie tylko „Białą Gwiazdę”, ale dodatkowo odpowiadał też za wyniki Pogoni Szczecin, Jagiellonii Białystok oraz reprezentacji Polski do lat 21.

Bez pracy pozostaje od kwietnia 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy