Majecki już latem odejdzie z AS Monaco?!

Majecki już latem odejdzie z AS Monaco?! fot. AS Monaco
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Estadio Deportivo

Z AS Monaco po zakończeniu sezonu odejść może Radosław Majecki. Polak to jeden z celów transferowych Sevilli - uważa „Estadio Deportivo”.

21-latek przybył kilka miesięcy temu do Księstwa Monako z nadzieją w miarę regularnych występów. To w jego wieku jest niezwykle istotne, a wypowiedzi sterników klubu mogły dawać iluzję, że rzeczywiście tak będzie.

– Majecki to młody i zdolny bramkarz, a przy tym mocny charakter, a szukamy właśnie takich piłkarzy, by byli oporni na pokusy, z którymi wiąże się życie na Lazurowym Wybrzeżu – powiedział w sierpniu 2020 roku Oleg Pietrow, wiceprezes klubu.

Od tego czasu polski bramkarz tylko raz stanął między słupkami „Czerwono-Białych” i chociaż na razie nie panikuje, nie można wykluczyć jego odejścia z Francji po zakończeniu sezonu. Na to wskazywać mogą ostatnie doniesienia „Estadio Deportivo”.

Hiszpanie nie mają wątpliwości, że Radosław Majecki jest w kontakcie z Sevillą, a triumfator poprzedniej edycji Ligi Europy obserwował go jeszcze przed ogłoszeniem transferu wartego siedem milionów euro.

Nie tak dawno pojawiły się spekulacje, że Andaluzyjczycy osiągnęli już wstępne porozumienie w sprawie nawiązania współpracy z Marko Dmitroviciem, ale jeśli do 30 czerwca gracz z powołaniami do seniorskiej reprezentacji Polski wyrazi gotowość wyjazdu do LaLigi, cała operacja może zostać wstrzymana.

W przypadku przenosin na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Majecki rywalizowałby o pierwszy skład z Bono. Latem ma bowiem dojść do rozstania z Tomášem Vaclíkiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy