Malarz zdecydował o przyszłości

Malarz zdecydował o przyszłości fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Arkadiusz Malarz był w grupie zawodników łączonych ostatnio z opuszczeniem Legii Warszawa. Bramkarz potwierdził jednak, że nie zamierza odchodzić z zespołu mistrza Polski.

- Co cię nie zabije, to cię wzmocni. Ja nigdzie się nie wybieram. Jestem fighterem, będę walczył o swoje - cytuje słowa zawodnika Sport.pl. Golkiper, którego umowa z Legią wygasa 30 czerwca 2019 roku, wykluczył tym samym zimowy transfer.

Malarz trafił do Legii w 2015 roku i przez długi czas był jednym z najmocniejszych punktów warszawskiej drużyny. W dwóch poprzednich sezonach rozegrał po 36 spotkań w Ekstraklasie. Pozycja w zespole 38-latka osłabła po przyjściu do klubu Ricardo Sá Pinto. Najpierw zaczął być rezerwowym, aż w końcu przestał mieścić się nawet w kadrze meczowej. Ostatnio szkoleniowiec nie zabrał go z kolei na zgrupowanie do Portugalii.

Doświadczony bramkarz rozegrał w sumie 138 spotkań w barwach Legii. W 63 z nich zachował czyste konto. W trwającym sezonie wybiegał na murawę 16 razy.

Dodajmy, że jakiś czas temu Malarz otrzymał propozycje z dwóch ekstraklasowych klubów - Górnika Zabrze oraz Zagłębia Lubin.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy