Malcom chce transferu! Jest wycena

Malcom chce transferu! Jest wycena fot. Instagram
Mateusz Michałek
Źródło: Catalunya Radio

Zdaniem dziennikarzy Catalunya Ràdio we wtorek doszło do spotkania między władzami Barcelony a przedstawicielami Malcoma. Strony rozmawiały na temat przyszłości brazylijskiego skrzydłowego.

Jak podaje powyższe źródło, przedstawiciele 22-latka dali jasno do zrozumienia działaczom mistrza Hiszpanii, że atakujący chce opuścić Camp Nou, by wrócić do regularnych występów. W ostatnim sezonie rozegrał on 24 spotkania w koszulce „Dumy Katalonii”, notując cztery trafienia i dwie asysty.

Barcelona jest gotowa pożegnać się ze skrzydłowym. Oczekuje jednak za niego 60 milionów euro. Ewentualnie może zgodzić się na płatne wypożyczenie z opcją wykupu.

W kierunku Malcoma cały czas spogląda Arsenal, ale na celowniku „Kanonierów” znajduje się też Everton Soares z Grêmio (trzeba za niego zapłacić przynajmniej 40 milionów euro). Zainteresowanie zawodnikiem Barcelony wykazali również działacze Evertonu oraz Saint-Étienne.

Malcom zdaje sobie sprawę z tego, że pozostając w Katalonii, jego pozycja w drużynie zapewne się nie zmieni. Barcelona z kolei mogłaby wykorzystać pieniądze z transferu atakującego na kolejne wzmocnienia zespołu.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy