Manchester City: Guardiola zainteresowany nowym napastnikiem. Za nim świetne tygodnie

Manchester City: Guardiola zainteresowany nowym napastnikiem. Za nim świetne tygodnie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Prowadzący Manchester City Pep Guardiola ma na oku Alexandra Isaka - pisze „Daily Mirror”.

21-letni napastnik Realu Sociedad strzelił w tym sezonie 12 goli w lidze, a do tego dołożył dwie asysty. Warta podkreślenia jest seria sześciu ostatnich meczów ligowych Szweda, w których trafił on do siatki dziewięć razy. Nie ma się co dziwić, że utalentowany zawodnik wzbudza zainteresowanie coraz szerszego grona większych klubów.

Manchester City bacznie śledzi poczynania Isaka i niewykluczone, że latem przejdzie do konkretnego działania. Przypomnijmy, że po zakończeniu sezonu wygasa kontrakt z MC Sergio Agüero i cały czas nie wiadomo, jak potoczą się losy Argentyńczyka.

W kontekście transferu Isaka nie można jednak zapominać o klauzuli, na którą zgodził się Real Sociedad, pozyskując Szweda z Borussii Dortmund. BVB ma możliwość ponownego ściągnięcia go do siebie za 30 milionów euro. Może być to szczególnie ważne w przypadku odejścia z Dortmundu Erlinga Brauta Hålanda. Nie brakuje jednak informacji sugerujących, że sam Isak nie chce wracać do Niemiec.

Zdaniem mediów inne kluby mogą ściągnąć do siebie napastnika za 60-70 milionów euro. MC zapewne próbowałby zmniejszyć tę kwotę, włączając w transakcję innego zawodnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy