Manchester City: Kolejne wypożyczenie Palaversy [OFICJALNIE]

Manchester City: Kolejne wypożyczenie Palaversy [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: KV Kortrijk

Ante Palaversa został wypożyczony z Manchesteru City do KV Kortrijk.

Kiedy w styczniu 2019 roku Ante Palaversa zamienił Hajduka Split na Manchester City, w Anglii wiązano z nim duże nadzieje. Chorwaci otrzymali zresztą wówczas za niego ponad sześć milionów euro.

Od tamtej pory defensywny pomocnik nie jest jednak w stanie przebić się do pierwszej drużyny prowadzonej przez Pepa Guardiolę i co chwilę jest wypożyczany do kolejnych ekip.

Ostatnie sześć miesięcy spędził na tej zasadzie w Getafe. Tam jednak wielkiej furory nie zrobił, dlatego też postanowiono sprowadzić go z powrotem na Etihad Stadium.

Na Wyspach Brytyjskich jednak grać nie będzie. Działacze „Obywateli” postanowili wysłać go na kolejny transfer czasowy. Tym razem do KV Kortrijk.

Strony doszły do porozumienia, na mocy którego Palaversa będzie występował w tej ekipie co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

Dla 20-latka ligi belgijska nie jest niczym nowym. W latach 2019/2020 występował bowiem w barwach KV Oostende. Łącznie rozegrał wtedy 20 spotkań.

Jeśli chodzi natomiast o bieżący sezon i występy w La Liga, Chorwat uczestniczył w czterech potyczkach Getafe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy