Manchester City NIE sprowadzi zimą nowego napastnika

Manchester City NIE sprowadzi zimą nowego napastnika fot. Lina Reshetnyk / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Manchester City nie zamierza ściągać na Etihad nowego napastnika w zimowym oknie.

O krok od odejścia z Manchesteru City jest Ferran Torres, który już niemal na pewno będzie kontynuował karierę w Barcelonie. 21-letni Hiszpan jest skrzydłowym, ale Pep Guardiola wykorzystuje go również jako fałszywą „dziewiątkę”. Z racji tego można było się zastanawiać, czy po odejściu Torresa MC nie będzie dążył do pozyskania zimą nowego atakującego.

Guardiola rozwiał jednak wątpliwości.

- Nie sprowadzimy napastnika w styczniu. Taki jest plan.

- Transfer Torresa nie został jeszcze potwierdzony. Wiem, że negocjują i jest blisko, ale to wszystko. Sprawa będzie załatwiona w momencie pojawienia się oficjalnego komunikatu. (...) Nie jesteśmy klubem jak inne, gdzie w momencie chęci odejścia przez piłkarza prezes mówi mu „nie”. Jeśli ktoś chce odejść, bo czuje, że w innym miejscu będzie bardziej szczęśliwy, powinien to zrobić. Jeśli Ferran chce przenieść się do Barcelony, nie mam z tym problemu. Będę szczęśliwy razem z nim - powiedział Guardiola zapytany o samego hiszpańskiego zawodnika.

Z MC łączy się chociażby Dušana Vlahovicia z Fiorentiny, ale ze słów Guardioli wynika, że angielski klub nie będzie starał się o niego w najbliższym oknie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził John van den Brom rozmawia z klubem. Działacz potwierdził

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy