Manchester City złożył ofertę piłkarzowi Barcelony

Manchester City złożył ofertę piłkarzowi Barcelony fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

Manchester City chciałby pozyskać Alejandro Balde i złożył mu propozycję - czytamy na łamach „Mundo Deportivo”.

Obecny kontrakt Alejandro Balde z Barceloną jest ważny tylko do 30 czerwca 2024 roku, co oprócz klasy sportowej młodego piłkarza dodatkowo sprawia, że jest on łakomym kąskiem na rynku transferowym. Zdaniem „Mundo Deportivo” wśród chętnych do jego pozyskania znajduje się Manchester City.

Klub z Etihad Stadium miał już nawet złożyć lewemu obrońcy propozycję kontraktu. Znacznie przewyższa ona to, co może mu zaoferować Barcelona, przedłużając umowę.

Jak czytamy, piłkarz zdaje sobie z tego sprawę, ale nie jest zainteresowany przenosinami do mistrza Anglii. W tym momencie w ogóle nie rozważa odejścia z Camp Nou. Na transfer nie naciska też jego otoczenie. Agent Jorge Mendes jest pierwszym, który mówi 19-latkowi, że nie ma lepszego miejsca niż Barcelona, w którym może stać się jednym z najlepszych obrońców na świecie. Zawodnik wie, czego oczekuje od niego Xavi i ceni sobie tę współpracę.

Sprawa powinna zakończyć się parafowaniem przez bocznego defensora nowego kontraktu w Katalonii. Klub chciałby podpisać dokument do połowy 2028 roku, a przynajmniej do 2027.

Balde rozegrał dotychczas w pierwszym zespole Barcelony 51 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy