Manchester nie sprowadzi Kroosa

Manchester nie sprowadzi Kroosa fot. Transfery.info
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: The Telegraph

Nowy menedżer Manchesteru United Louis van Gaal powiedział władzom, że nie chce Toniego Kroosa w swojej drużynie.

Dziś rano "Daily Mail" podało do wiadomości, że „Czerwone Diabły” dogadały się z Bayernem i Niemiec wkrótce przeniesie się na Old Trafford. Informacje jednak, wedle "The Telegraph", okazały się nieprawdziwe.

Kroos miał być pierwszym piłkarzem, który dołączy do Manchesteru United. Jeszcze gdy trenerem był David Moyes, Szkot kilka razy obserwował pomocnika z trybun.

Nie oznacza to jednak, że zawodnik na pewno zostanie w Bayernie. - Nie będzie z pewnością dalszych rozmów [na temat nowej umowy - przyp. red.]. W pewnym momencie gracz musi powiedzieć, czego chce. Nie będziemy przekraczać pewnych granic finansowych – powiedział Karl Hopfner, prezydent Bayernu.

Kontrakt Toniego Kroosa wygasa w czerwcu następnego roku. Sporo się mówiło o tym, że zawodnik nie jest zadowolony ze swojej tygodniówki i jeżeli w Bayernie nie dostanie podwyżki, odejdzie do Manchesteru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy