Manchester United: Alex Telles zamiast Sergio Reguilóna?!

Manchester United: Alex Telles zamiast Sergio Reguilóna?! fot. FC Porto
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: A Bola

Jak donosi „A Bola”, FC Porto przygotowuje się na analizę oferty przedstawionej za Alexa Tellesa. Złożyć miałby ją Manchester United.

„Czerwone Diabły” w ostatnich dniach intensywnie pracowały nad zakontraktowaniem Sergio Reguilóna, ale jak wiemy, na ostatniej prostej wyprzedził je Tottenham Hotspur. Mimo tego trzecia siła Premier League nie zamierza rozpaczać i wydaje się, że lada dzień ruszy po Alexa Tellesa.

Brazylijczyk w przeszłości był już łączony z Manchesterem United, jednak jak dotąd Anglicy nie przeszli do konkretnych działań. Według „A Boli” to powinno się wkrótce zmienić.

Pini Zahavi, agent lewego defensora, miał już poinformować władze FC Porto o przygotowywanej ofercie ze strony Ole Gunnara Solskjæra i spółki. Z racji wygasającej za około dziewięć miesięcy umowy, „Smoki” za swojego gracza oczekują 20 milionów euro.

Wspomniane źródło pisze także o wymaganiach finansowych 27-latka, który w ramach rocznej pensji chciałby zarabiać cztery miliony euro.

Z pewnością oba żądania jest w stanie spełnić przedstawiciel angielskiej ekstraklasy, zatem wydaje się, że operacja istotnie może zostać sfinalizowana.

Telles w sezonie 2019/2020 zgromadził 49 występów, biorąc udział w zdobyciu aż 25 bramek (13 trafień i 12 asyst). W sumie dla portugalskiej ekipy jednokrotny reprezentant „Canarinhos” rozegrał 192 spotkania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Håland głównym celem transferowym Manchesteru United na środek ataku Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy