Manchester United: Çalhanoğlu zbliża się do Old Trafford

Manchester United: Çalhanoğlu zbliża się do Old Trafford
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sempremilan.com I Christian Falk I Stretford Paddock Podcast

Przenosiny Hakana Çalhanoğlu z Milanu do Manchesteru United są bardzo prawdopodobne - uważa Christian Falk ze „Sport Bilda”.

Portale poświęcone „Rossonerim” cytują wypowiedź Falka ze Stretford Paddock Podcast.

- To prawda i myślę, że tak się stanie. Rozmowy z jego agentem toczono już latem. Nie wiem, czy wiesz, ale pytał o niego również Juventus, ale zawodnik powiedział „nie”. Prawdopodobnie wiedział już, co może wydarzyć się z MU. W tym momencie rozmowy są bardzo, bardzo zaawansowane. Latem Hakan będzie wolnym piłkarzem. Taki transfer jest bardzo prawdopodobny - przyznał Falk, wypowiadając się jeszcze na temat samej gry Turka:

- Może być świetny, jeśli wszystko wokół niego układa się dobrze. W takim przypadku jest w stanie pomóc United. Nie jest jednak graczem, który w trudnych momentach będzie krzyczał: „Musimy walczyć”. To techniczny zawodnik. Być może odpowiednią drogę wskaże mu Pogba. Wtedy mógłby coś zrobić w MU - stwierdził niemiecki dziennikarz.

26-letni Çalhanoğlu trafił do Milanu w 2017 roku z Bayeru, na którego konto spłynęło wtedy blisko 25 milionów euro. Jego dotychczasowy bilans w koszulce włoskiej ekipy to 141 meczów, 27 bramek i 40 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Real Madryt: Ødegaardowi najbliżej do Sevilli Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Kłopoty Breela Embolo. Policja uważa, że to on uciekał przed nią przez dach Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Reprezentacja Polski: Zbigniew Boniek wykluczył jednego z kandydatów na nowego selekcjonera Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych Jon Flanagan nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy