Manchester United chciał zimą Joshuę Kinga, ale dał Bournemouth tylko 15 minut na podjęcie decyzji

Manchester United chciał zimą Joshuę Kinga, ale dał Bournemouth tylko 15 minut na podjęcie decyzji
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Athletic I Daily Mail

Brytyjscy dziennikarze piszą o niedoszłym zimowym transferze Joshuy Kinga do Manchesteru United.

W końcówce okna władze „Czerwonych Diabłów” desperacko szukały nowego napastnika. Jednym z kandydatów do przenosin na Old Trafford był właśnie 28-letni King, który występuje w Bournemouth (w tym sezonie trzy bramki i dwie asysty w Premier League). Działacze MU skontaktowali się w sprawie jego transferu z władzami „Wisienek”. Te nie miały jednak zbyt wiele czasu do namysłu.

Według The Athletic dyrektor Bournemouth, Neill Blake, otrzymał od Eda Woodwarda (wiceprezes United) 15 minut na przyjęcie oferty przygotowanej przez „Czerwone Diabły”. Ta opiewała na 25 milionów funtów, czyli 30 milionów euro.

„Macie 15 minut, by powiedzieć nam, czy się zgadzacie. Inaczej zakontraktujemy zawodnika z Chin” - miał zakomunikować Woodward.

Bournemouth nie przedstawiło MU żadnej odpowiedzi i klub z czerwonej części Manchesteru skupił się na pozyskaniu Odiona Ighalo z Shanghai Shenhua. Nigeryjczyk został wypożyczony do końca sezonu z opcją wykupu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy