Manchester United dopiero go pozyskał, teraz chce odejść z klubu

Manchester United dopiero go pozyskał, teraz chce odejść z klubu fot. Marmalade Photos / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fotomaç

Manchester United we wrześniu potwierdził angaż Altaya Bayındıra. Golkiper już rozważa opuszczenie Old Trafford - podaje „Fotomaç”.

Latem „Czerwone Diabły” przeszły duże zmiany na pozycji bramkarza. Przede wszystkim klub opuścił wieloletni podstawowy golkiper w osobie Davida de Gei.

Klub w miejsce Hiszpana sprowadził André Onanę. Wtedy nie wiedział jednak, że Kameruńczyk zdecyduje się na powrót do kadry narodowej.

Aby zabezpieczyć się na wypadek udziału zawodnika w Pucharze Narodów Afryki 2023 roku. Pozyskany został Altay Bayındır.

Turek otrzymał koszulkę z numerem 1, ale nijak ma się to jego pozycji w zespole. Piłkarz jak dotąd nie zanotował bowiem debiutu.

Odkąd Onana pojawił się na Old Trafford, gra on wszystko od deski do deski. Ta sytuacja niepokoi 25-latka.

Jak informuje „Fotomaç”, ośmiokrotny reprezentant Turcji, który ma za sobą pierwszy występ od czasu transferu, a doszło do tego podczas zgrupowania kadry narodowej, jest gotów zmienić otoczenie.

Najprawdopodobniejszą opcją wydaje się powrót nad Bosfor. Pojawił się już nawet pierwszy chętny.

Galatasaray jeszcze nie wie, jaka przyszłość czeka Fernando Muslerę. Bayındır mógłby zająć jego miejsce. Drugim kandydatem jest Juan Musso z Atalanty.

***

Dlatego Raphaël Varane stracił miejsce w składzie Manchesteru United

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy