Manchester United: Koronawirus w zespole. Sparing z Preston North End odwołany [OFICJALNIE]

Manchester United: Koronawirus w zespole. Sparing z Preston North End odwołany [OFICJALNIE] fot. Settawat Udom / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Manchester United FC

Manchester United ogłosił, że „niewielka liczba“ zawodników pierwszej drużyny otrzymała pozytywne wyniki testów na obecność Covid-19, co spowodowało, że sobotni mecz towarzyski z Preston North End został odwołany.

Piłkarze, o których mowa, uzyskali wynik pozytywny po rutynowym badaniu w czwartek i są teraz odizolowani od reszty zespołu w oczekiwaniu na wyniki badań PCR.

Podopieczni Ole Gunnara Solskjæra mieli podróżować do Deepdale w sobotę, aby zmierzyć się z Preston w ich czwartym przedsezonowym sparingu, ale podróż ta została teraz odwołana.

W oświadczeniu klubu czytamy: „Jako środek ostrożności oparty na protokołach Covid, podjęliśmy trudną decyzję, że nie będziemy w stanie rozegrać meczu towarzyskiego z Preston North End w tę sobotę.

Ubolewamy nad tymi zakłóceniami dla Preston North End i rozczarowaniem dla fanów.

Każdy kibic Manchesteru United, który zakupił bilety na ten mecz, otrzyma automatycznie zwrot pieniędzy.

Na tym etapie nie spodziewamy się dalszych zakłóceń wokół naszych nadchodzących meczów, ale nadal będziemy postępować zgodnie z protokołami Premier League w tym zakresie“.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Cristiano Ronaldo sonduje temat letniego transferu. Możliwa głośna przeprowadzka w ramach Premier League Cristiano Ronaldo sonduje temat letniego transferu. Możliwa głośna przeprowadzka w ramach Premier League POTWIERDZONE: Takumi Minamino odchodzi z Liverpoolu. „Wkrótce będzie z nami” POTWIERDZONE: Takumi Minamino odchodzi z Liverpoolu. „Wkrótce będzie z nami” Przemysław Płacheta z nową opcją zagraniczną. Szykuje się odejście z Norwich City Przemysław Płacheta z nową opcją zagraniczną. Szykuje się odejście z Norwich City Dżentelmeńska umowa Floriana Wirtza z Bayerem Leverkusen. Tanio nie będzie! Dżentelmeńska umowa Floriana Wirtza z Bayerem Leverkusen. Tanio nie będzie!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy