Manchester United nie odpuszcza w sprawie Kulusevskiego. Anglicy przygotowują ofertę!

Manchester United nie odpuszcza w sprawie Kulusevskiego. Anglicy przygotowują ofertę!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Chociaż nie tak dawno pojawiły się informacje, jakoby Inter Mediolan osiągnął wstępne porozumienie odnośnie transferu Dejana Kulusevskiego, Manchester United nic sobie z tego nie robi. „Czerwone Diabły” wkrótce mają przedstawić swoją ofertę.

19-latek to jedno z odkryć bieżącego sezonu Serie A, w którym jak dotąd brał on czynny udział w zdobyciu dziesięciu bramek przez Parmę (cztery gole i sześć asyst). Szwed doskonale zaprezentował się wczoraj na tle SSC Napoli, co nie umknęło uwadze wielu klubów.

Nicolò Schira donosi, że na trybunach Stadio San Paolo obecni byli m.in. wysłannicy Manchesteru United, dla których była to już trzecia obserwacja utalentowanego gracza wypożyczonego z Atalanty. I wygląda na to, że prawoskrzydłowy ostatecznie przekonał Anglików do siebie, gdyż według włoskiego dziennikarza przygotowują oni oficjalną ofertę w wysokości 30 milionów euro.

Te informacje są jednak o tyle zaskakujące, że ledwie dwa dni temu dziennik „Corriere della Sera” obwieścił porozumienie osiągnięte przez Inter Mediolan, i to przy kwocie o pięć milionów wyższej. Niemniej musimy mieć w pamięci fakt, że „Czerwone Diabły” już wcześniej spotkały się z przedstawicielem jednokrotnego reprezentanta seniorskiej reprezentacji Szwecji, i coraz więcej wskazuje na to, że skutecznie zawróciły mu w głowie.

Mając to na uwadze, kwestia wyboru klubu przez Dejana Kulusevskiego wydaje się wciąż sprawą otwartą. To z kolei pozwala sądzić, że w styczniu będziemy świadkami batalii o angaż piłkarza, który poza nominalną pozycją może być ustawiany zarówno na szpicy, jak i nieco niżej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy