Manchester United nie odpuszcza w sprawie Kulusevskiego. Anglicy przygotowują ofertę!

Manchester United nie odpuszcza w sprawie Kulusevskiego. Anglicy przygotowują ofertę!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Chociaż nie tak dawno pojawiły się informacje, jakoby Inter Mediolan osiągnął wstępne porozumienie odnośnie transferu Dejana Kulusevskiego, Manchester United nic sobie z tego nie robi. „Czerwone Diabły” wkrótce mają przedstawić swoją ofertę.

19-latek to jedno z odkryć bieżącego sezonu Serie A, w którym jak dotąd brał on czynny udział w zdobyciu dziesięciu bramek przez Parmę (cztery gole i sześć asyst). Szwed doskonale zaprezentował się wczoraj na tle SSC Napoli, co nie umknęło uwadze wielu klubów.

Nicolò Schira donosi, że na trybunach Stadio San Paolo obecni byli m.in. wysłannicy Manchesteru United, dla których była to już trzecia obserwacja utalentowanego gracza wypożyczonego z Atalanty. I wygląda na to, że prawoskrzydłowy ostatecznie przekonał Anglików do siebie, gdyż według włoskiego dziennikarza przygotowują oni oficjalną ofertę w wysokości 30 milionów euro.

Te informacje są jednak o tyle zaskakujące, że ledwie dwa dni temu dziennik „Corriere della Sera” obwieścił porozumienie osiągnięte przez Inter Mediolan, i to przy kwocie o pięć milionów wyższej. Niemniej musimy mieć w pamięci fakt, że „Czerwone Diabły” już wcześniej spotkały się z przedstawicielem jednokrotnego reprezentanta seniorskiej reprezentacji Szwecji, i coraz więcej wskazuje na to, że skutecznie zawróciły mu w głowie.

Mając to na uwadze, kwestia wyboru klubu przez Dejana Kulusevskiego wydaje się wciąż sprawą otwartą. To z kolei pozwala sądzić, że w styczniu będziemy świadkami batalii o angaż piłkarza, który poza nominalną pozycją może być ustawiany zarówno na szpicy, jak i nieco niżej.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy