Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?!

Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Manchester United chce zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo - podaje Sky Sports.

Władze Manchesteru United oczekują zmiany w postawie Cristiano Ronaldo. Sky Sports nie podaje wielu szczegółów, ale prawdopodobnie chodzi o to, że Portugalczyk cały czas myśli o transferze do klubu, z którym mógłby rywalizować w Lidze Mistrzów. Brytyjskie źródło sugeruje, że sprawa może nawet zakończyć się rozwiązaniem kontraktu.

Paul Hirst dodaje, że ostatnimi czasy Ronaldo cały czas jest w złym humorze i w klubie zaczęli zastanawiać się, czy warto go zatrzymywać. Jego zachowanie ma pogorszać atmosferę w całym zespole.

Pierwsze informacje o chęci zmiany klubowych barw przez 37-letniego Ronaldo pojawiły się wiele tygodni temu. Portugalczyk miał jasno zakomunikować to władzom „Czerwonych Diabłów” i nie przygotowywał się z zespołem do nowego sezonu. Ostatecznie jednak do niego wrócił. W pierwszym meczu rozgrywek z Brighton & Hove Albion wszedł na murawę z ławki rezerwowych. W drugim z Brentfordem rozegrał pełne 90 minut. MU zanotowało wstydliwą porażkę 0:4.

Brytyjskie media zauważyły, że Ronaldo po spotkaniu całkowicie zlekceważył prowadzącego drużynę z Manchesteru Erika ten Haga.

Nawet jeśli MU zdecydowałoby się rozstać z Ronaldo, to problemem może być znalezienie mu nowego klubu. Z takiej okazji nie skorzystały już chociażby Atlético Madryt, Chelsea i Paris Saint-Germain. Jakiś czas temu pojawił się temat powrotu napastnika do Sportingu, ale raczej nic nie wydarzyło się w tej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy