Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?!

Manchester United oczekuje zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo, bo inaczej rozwiąże z nim kontrakt?! fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Manchester United chce zmiany w zachowaniu Cristiano Ronaldo - podaje Sky Sports.

Władze Manchesteru United oczekują zmiany w postawie Cristiano Ronaldo. Sky Sports nie podaje wielu szczegółów, ale prawdopodobnie chodzi o to, że Portugalczyk cały czas myśli o transferze do klubu, z którym mógłby rywalizować w Lidze Mistrzów. Brytyjskie źródło sugeruje, że sprawa może nawet zakończyć się rozwiązaniem kontraktu.

Paul Hirst dodaje, że ostatnimi czasy Ronaldo cały czas jest w złym humorze i w klubie zaczęli zastanawiać się, czy warto go zatrzymywać. Jego zachowanie ma pogorszać atmosferę w całym zespole.

Pierwsze informacje o chęci zmiany klubowych barw przez 37-letniego Ronaldo pojawiły się wiele tygodni temu. Portugalczyk miał jasno zakomunikować to władzom „Czerwonych Diabłów” i nie przygotowywał się z zespołem do nowego sezonu. Ostatecznie jednak do niego wrócił. W pierwszym meczu rozgrywek z Brighton & Hove Albion wszedł na murawę z ławki rezerwowych. W drugim z Brentfordem rozegrał pełne 90 minut. MU zanotowało wstydliwą porażkę 0:4.

Brytyjskie media zauważyły, że Ronaldo po spotkaniu całkowicie zlekceważył prowadzącego drużynę z Manchesteru Erika ten Haga.

Nawet jeśli MU zdecydowałoby się rozstać z Ronaldo, to problemem może być znalezienie mu nowego klubu. Z takiej okazji nie skorzystały już chociażby Atlético Madryt, Chelsea i Paris Saint-Germain. Jakiś czas temu pojawił się temat powrotu napastnika do Sportingu, ale raczej nic nie wydarzyło się w tej sprawie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Afera wokół Kamila Grabary narasta. Galatasaray zapowiada kontrofensywę Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy