Manchester United: Otoczenie Marcusa Rashforda niezadowolone z wypowiedzi Ole Gunnara Solskjæra

Manchester United: Otoczenie Marcusa Rashforda niezadowolone z wypowiedzi  Ole Gunnara Solskjæra fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: David Ornstein I TheAthletic.com

Niedawna wypowiedź Ole Gunnar Solskjæra na temat Marcusa Rashforda nie spodobała się otoczeniu angielskiego napastnika - informuje David Ornstein na łamach TheAthletic.com.

W weekend Rashford wrócił na murawę po kontuzji, notując pierwszy występ w tym sezonie. Anglik zdobył bramkę w meczu z Leicester City (2:4). Jeszcze przed tym na temat swojego podopiecznego wypowiedział się Solskjær.

- Marcus wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza. Przed nim wyzwania - tutaj, w Manchesterze, ale również w reprezentacji Anglii. On zrobił kilka niezwykłych rzeczy, ale musi teraz nadać priorytet piłce nożnej - przyznał Norweg, odnosząc się nieco do pozaboiskowej działalności piłkarza, który jest bardzo aktywny społecznie.

Ornstein podaje, że słowa menedżera MU nie spodobały się otoczeniu Rashforda. Z jednej strony rozumieją oni, iż Solskjær nie miał na myśli niczego złego i na dobrą sprawę komplementuje piłkarza, ale przez częściowe niezrozumienie jego wypowiedzi, powstało spore zamieszanie.

Nagłówki, które pojawiły się w mediach na jej bazie nie mają pozytywnego wydźwięku. Zdaniem przedstawicieli Rashforda - sugerują, że 23-latek nie przykłada się do boiskowej pracy, a tak nie jest. Wręcz przeciwnie.

Po przegranym starciu z Leicester MU czeka mecz z Atalantą w Lidze Mistrzów. Odbędzie się on w środę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy