Manchester United przeprowadzi hitowy transfer latem 2021 roku?! Chevrolet jest gotów wyłożyć dodatkowe pieniądze

Manchester United przeprowadzi hitowy transfer latem 2021 roku?! Chevrolet jest gotów wyłożyć dodatkowe pieniądze fot. warasit phothisuk / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Auto Esporte

Główny sponsor Manchesteru United jest gotowy wyłożyć dodatkowe środki na sprowadzenie Cristiano Ronaldo do angielskiego klubu - uważa „Auto Esporte”.

W minionych tygodniach pojawiły się w mediach informacje wskazujące na to, że Juventus jest otwarty na przedwczesne zakończenie współpracy z reprezentantem Portugalii ze względu na brak osiągnięcia spodziewanego sukcesu z nim w składzie na arenie w międzynarodowej w postaci wygrania Ligi Mistrzów oraz wysokie wynagrodzenie pobierane przez doświadczonego zawodnika, który inkasuje 31 milionów euro na sezon.

Ten drugi aspekt mocno odbija się na stanie budżetu „Starej Damy” w dobie trwającej pandemii koronawirusa, bo zwyczajnie dalsze utrzymywanie 35-latka dla władz aktualnego mistrza Włoch staje się powoli nieopłacalne, pomimo jego olbrzymiego wpływu na wyniki osiągane przez zespół z Turynu.

Do wykorzystania zaistniałego faktu sposobią się ponoć przedstawiciele Paris Saint-Germain oraz Manchesteru United, którzy są gotowi sprostać wygórowanym oczekiwaniom Cristiano Ronaldo oraz przeznaczyć na niego sumę mogącą zadowolić Juventus.

Dziennikarze „Auto Esporte” uważają nawet, że w cały ewentualny proces sprowadzenia Portugalczyka na Old Trafford chce włączyć się Chevrolet.

Główny sponsor „Czerwonych Diabłów” ma być skłonny wyłożyć dodatkowe środki na pozyskanie 35-latka, ponieważ upatruje w nim nie tylko wartościowe wzmocnienie angielskiego klubu, ale także postać, która mogłaby wpłynąć na wzrost wartości ich firmy.

Amerykański producent liczy w tej sytuacji na powtórkę przypadku grupy Fiat Chrysler Automobiles (jednym z założycieli Fiata była rodzina Agnellich, czyli obecnych właścicieli Juventusu), która odnotowała znaczący skok sprzedaży, szczególnie Jeepa, czyli głównego sponsora „Starej Damy” widocznego na koszulkach drużyny, po pozyskaniu Cristiano Ronaldo w połowie 2018 roku.

Wspomniane źródło nie ujawniło żadnych szczegółów dotyczących wkładu Chevroleta w ewentualny transfer Portugalczyka, ale należy spodziewać się, że chciałby on zarabiać około pół miliona funtów tygodniowo.

Pragniemy również przypomnieć, że reprezentant Portugalii występował już w przeszłości z sukcesami w Manchesterze United w latach 2003-2009.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy